Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Inspirace

Tajemství za kreativní fotkou

Reading Time: 6 min. čtení Hvězdou Instagramu, co se kreativního focení týče, je omahi_. Tento mexický fotograf má téměř půl milionu sledujících. Popularita mu ještě vzrostla, když do světa poslal behind-the-scenes fotky, které prozrazují, jak Omahi svá dílka tvoří. Budete koukat!

#1

Jak na tuto fotku Omahi šel? Stačily mu tři opálené listy z knihy a lepicí páska!

A povedlo se udělat i párovou verzi#couplegoals

#2

Když jsme u těch párových fotek, zkuste někdy kolem objektivu udělat tubus z novinové stránky. Výsledek je bombastický!

#3

Tajemstvím dalšího snímku je zapnutá televize, na kterou Omahi pustil screen s japonským písmem. Kdo si taky myslel, že modelka stojí někde u světelné reklamy v Tokiu?

#4

Jak píše sám Omahi, všechno je o perspektivě.

Ač to působí, že právě našel cestu, jak vstoupit do nebe, záhada vzniku této fotky je mnohem prostější. Stačilo lehnout si na zem a využít zrcadlo. Pokud to budete sami zkoušet, tak pozor na střepy!

#5

Když už to zrcadlo rozbijete, použijte střepy aspoň na další fotku!

#6

Tohle je velká hitparáda, co říkáte? 😃

A podobně jednoduše vznikl tento velmi originální snímek.

#7

Když nemáte déšť, použijte lahev s vodou a přidejte trošku Photoshopu. Funguje to skvěle!

#8

Nevyšla vám letos dovolená v Egyptě? Zapněte telku, na zahradě najděte trošku písku a fotka, ze které doslova sálá horko pouště, je na světě!

#9

Co je potřeba na dramatický snímek plný emocí? Dva kámoši a černé tričko!

#10

Tipnete si, kde vznikla tato fotka? Byla zveřejněná v prosinci, takže v té době mohly být ledové rampouchy kdekoliv v severnějších částech světa…

Ale kdepak! Snímek je focen v Mexiku, kde i v zimních měsících teploty přesahují 25 °C. Omahi prostě sáhl pro led ve spreji! ❄️ #magic

#11

Chcete zjistit, jak by vám to slušelo ve vězení? Nalepte si na stěnu pár černých papírů a pořiďte křídu. A voilà!

#12

Jak vznikl tento snímek nás hodně zajímalo…

A tady je vysvětlení… Je fascinující, že si Omahi na focení často vystačí sám.

#13

Aby vám slunce ozářilo jen část tváře, stačí využít kus kartonu ve tvaru kruhu a počkat si na dobré světlo.

#14

Wow!

#15

Omahi rád využívá i malý bazének.

PŘED
POTÉ

#16

Tak jednoduché, tak efektivní. Klobouček, Omahi!

Kreativní snímky nás hodně baví. Stačí mrknout na náš seriál Inspirogram a na to, jaké instagramové účty sledují Štefan nebo Karel, kteří sami velmi originální obsah vytváří, a hned vám bude jasno. Hvězdou Instagramu, co se kreativního focení týče, je i omahi_. Tento mexický fotograf má téměř půl milionu sledujících – a není divu. Jeho snímky jsou doslova umělecká díla. A popularita mu ještě vzrostla, když do světa poslal behind-the-scenes fotky, které prozrazují, jak Omahi svá dílka tvoří. Budete koukat!
Zdroj fotografií: Instagram omahi_ a Facebook OMAHI – Photography
Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Články, které vznikly za podpory redakčního týmu nebo externích spolupracovníků.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.