Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Marketing

TOP 5 reklam Mekáče, které jste ještě neviděli

Reading Time: 2 min. čtení Koukněte na pět parádních reklam od McDonald’s, které pravděpodobně neznáte. Slibujeme, že vás budou bavit.

McCafé. Prostě dobré kafe bez šaškáren okolo

Jste poprvé v pražském Karlíně a chcete si dát normální kafe za dobrou cenu? Hodně štěstí! Hipsterské kavárny možná nastartovaly trend dobré kávy, ale občas je těch rituálů okolo už moc. Naštěstí je tu McCafé, kde vám dobrou kávu naservírují kdykoli, a ještě se na vás usmějí.

Big Mac se slaninou není Big Mac. Nebo?

Jednoduchá produkce, která stojí na civilním dialogu dvou známých fotbalových osobností. Trenér Harry Redknapp a jeho syn Jamie během necelých dvou minut perfektně doručí sdělení, že u McDonald’s si můžeš burger upravit dle své chuti. Spočítejte, kolikrát zazní Big Mac!

Můj dům, moje pravidla 

Jak jíte burger, když se nikdo nedívá? Za zavřenými dveřmi domovů se občas děje pořádná divočina! Ale o tom je McDeliveryváš dům, vaše pravidla. Snad jen s tím příborem se nikdy nesmíříme!

První zákazník

První den v nové práci a váš první zákazník, co může být lepšího? Když tím zákazníkem budou vaši pyšní rodiče. Uvěřitelná a milá reklama, která by bezpochyby fungovala i u nás.

Noční směna

Pocta všem “neviditelným” hrdinům, kteří musí pracovat v noci. Skvělý nápad i provedení s výborným sloganem na konci.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Jsem vzděláním knihovník a po tátovi jedlík. Dělám do marketingu.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.