Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Inspirace

Jak Santa našel lásku v reklamě Norské pošty

Reading Time: 2 min. čtení Tato vánoční reklama z Norska má vše, co má mít: hrají v ní koledy, Santa leze komínem, rozdávají se dárky a nakonec všechno dobře dopadne.

Norská pošta natočila tříminutový spot s názvem Jak Harry potkal Santu, který oslavuje 50leté výročí dekriminalizace homosexuality v Norsku. Využila k tomu vánoční příběh o muži, kterého navštíví Santa a oba se začínají sbližovat. Vždy ale jen jednou za rok – o Vánocích.

Pointa (a také první branding) se objeví po dvou a půl minutách, kdy u dveří zazvoní pošťačka Poste Norge s balíčky. Santa tuto pomoc vítá, protože může konečně strávit celé Vánoce s tím, koho miluje.

Komentáře na sítích a pod nahranými videi se dají rozdělit do tří typů:

  1. Je to krásné, poplakal/a jsem si.
  2. Je to nechutné, Santa určitě není gay.
  3. Pojďme si dělat srandu o komínech, sobech a paní Santové.

A jak se reklama líbí vám? Norům se určitě nedá upřít, že mají koule! (neboli baňky, jak říkáme na Valašsku)

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píšu stručně a krátce, a to vůbec nejsem z Ostravy.

Soundcloud

Spotify

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 5 min. čtení Dárkové karty, speciální sady, elektronika a kosmetika, vouchery a zájezdy. Vánočním reklamám se v prosinci nevyhneme. Blikají na nás v ulicích, najdou si nás i v nejzazším koutu domácnosti přes obrazovky telefonů. A přitom není divu, že korporace i menší živnostníci vkládají do předvánoční reklamy tolik financí. Lidé v naší společnosti utrácejí před Vánoci více než kdy jindy a […]

Influenceři

Reading Time: 5 min. čtení Co dělat a nedělat, aby váš e-mail zajímavým influencerům neskončil okamžitě v koši.

Sociální sítě

Reading Time: 3 min. čtení “No, to jsem zjistil na TikToku!” říkám občas kamarádům společně s nově zjištěnou informací. Většinou mi na to s lehkým posměchem poví, že na TikToku jsou jen děti. Není to samozřejmě pravda.

Sociální sítě

Reading Time: 5 min. čtení Korejský seriál Squid Game, česky Hra na oliheň, se stal celosvětovým fenoménem okamžitě po uvedení na Netflixu. I když děj seriálu není zrovna k smíchu, internet okamžitě zaplavily stovky memes. Které se podle nás povedly nejvíce?