Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Sociální sítě

H&M (ne)otevírá obchod v metaverse

Reading Time: 2 min. čtení Švédská oděvní značka H&M popřela, že by měla v nejbližší době spustit svůj obchod ve virtuální realitě. Ale co není, může být.

Stačil jediný tweet, aby internetem proletěla zpráva o tom, že H&M otevírá obchod v Metaverse. Šlo přitom jen o vizualizaci od společnosti CEEK a ukázku možného řešení. O horké novince informovaly servery jako Economic Times nebo Mashable India.

Jak upozornila sama CEO technologické firmy CEEK Mary Spiro, jednání s H&M probíhají, ale finální spolupráce zatím domluvena není.

 Chtěl bych potvrdit, že žádný obchod v Metaverse neotevíráme.

mluvčí H&M pro server Bitcoin.com

Do metaverse světů už vstoupila například společnost Nike provozující prostor Nikeland v Robloxu nebo Adidas, který během pár chvil vyprodal svou NFT kolekci.

Chcete se o virtuálních světech dozvědět víc? Přečtěte si náš článek Potkáme se ve 3D.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píšu stručně a krátce, a to vůbec nejsem z Ostravy.

Soundcloud

Spotify

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 5 min. čtení Dárkové karty, speciální sady, elektronika a kosmetika, vouchery a zájezdy. Vánočním reklamám se v prosinci nevyhneme. Blikají na nás v ulicích, najdou si nás i v nejzazším koutu domácnosti přes obrazovky telefonů. A přitom není divu, že korporace i menší živnostníci vkládají do předvánoční reklamy tolik financí. Lidé v naší společnosti utrácejí před Vánoci více než kdy jindy a […]

Influenceři

Reading Time: 5 min. čtení Co dělat a nedělat, aby váš e-mail zajímavým influencerům neskončil okamžitě v koši.

Sociální sítě

Reading Time: 3 min. čtení “No, to jsem zjistil na TikToku!” říkám občas kamarádům společně s nově zjištěnou informací. Většinou mi na to s lehkým posměchem poví, že na TikToku jsou jen děti. Není to samozřejmě pravda.

Sociální sítě

Reading Time: 5 min. čtení Korejský seriál Squid Game, česky Hra na oliheň, se stal celosvětovým fenoménem okamžitě po uvedení na Netflixu. I když děj seriálu není zrovna k smíchu, internet okamžitě zaplavily stovky memes. Které se podle nás povedly nejvíce?