Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Sociální sítě

H&M (ne)otevírá obchod v metaverse

Reading Time: 2 min. čtení Švédská oděvní značka H&M popřela, že by měla v nejbližší době spustit svůj obchod ve virtuální realitě. Ale co není, může být.

Stačil jediný tweet, aby internetem proletěla zpráva o tom, že H&M otevírá obchod v Metaverse. Šlo přitom jen o vizualizaci od společnosti CEEK a ukázku možného řešení. O horké novince informovaly servery jako Economic Times nebo Mashable India.

Jak upozornila sama CEO technologické firmy CEEK Mary Spiro, jednání s H&M probíhají, ale finální spolupráce zatím domluvena není.

 Chtěl bych potvrdit, že žádný obchod v Metaverse neotevíráme.

mluvčí H&M pro server Bitcoin.com

Do metaverse světů už vstoupila například společnost Nike provozující prostor Nikeland v Robloxu nebo Adidas, který během pár chvil vyprodal svou NFT kolekci.

Chcete se o virtuálních světech dozvědět víc? Přečtěte si náš článek Potkáme se ve 3D.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píšu stručně a krátce, a to vůbec nejsem z Ostravy.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Influenceři

Reading Time: 17 min. čtení Kdo je MrBeast a proč rozdává stovky tisíc dolarů náhodným lidem?

Influenceři

Reading Time: 34 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno.

Sociální sítě

Reading Time: 6 min. čtení Dokážou zkazit den, umí zasáhnout citlivé místo, zranit a rozplakat. V některých případech dokonce naplňují skutkovou podstatu trestného činu. A přitom se jedná o způsob komunikace, na který si mnozí tvůrci na internetu a sociálních sítích už zvykli a berou ho jako nedílnou součást – hejty.