Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Sociální sítě

H&M (ne)otevírá obchod v metaverse

Reading Time: 2 min. čtení Švédská oděvní značka H&M popřela, že by měla v nejbližší době spustit svůj obchod ve virtuální realitě. Ale co není, může být.

Stačil jediný tweet, aby internetem proletěla zpráva o tom, že H&M otevírá obchod v Metaverse. Šlo přitom jen o vizualizaci od společnosti CEEK a ukázku možného řešení. O horké novince informovaly servery jako Economic Times nebo Mashable India.

Jak upozornila sama CEO technologické firmy CEEK Mary Spiro, jednání s H&M probíhají, ale finální spolupráce zatím domluvena není.

 Chtěl bych potvrdit, že žádný obchod v Metaverse neotevíráme.

mluvčí H&M pro server Bitcoin.com

Do metaverse světů už vstoupila například společnost Nike provozující prostor Nikeland v Robloxu nebo Adidas, který během pár chvil vyprodal svou NFT kolekci.

Chcete se o virtuálních světech dozvědět víc? Přečtěte si náš článek Potkáme se ve 3D.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píšu stručně a krátce, a to vůbec nejsem z Ostravy.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.