Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Inspirace

TikTok představil první placenou komediální sérii

Reading Time: 2 min. čtení Ve spolupráci s tvůrcem Jericho Menckem uvádějí TikTok a Pearpop osmidílnou komediální show Finding Jericho.

Série se vysílá živě a tvoří ji rozhovory s nekonvenčními hosty, jako je třeba klaun z Craigslistu. Celá sezóna s osmi díly stojí symbolických 5 dolarů, první epizoda byla přes Tiktok Live vysílána 2. června. Celkem je v plánu osm dílů, které můžete sledovat vždy v úterý a ve čtvrtek přímo na profilu @jercho1

Epizody mají 30 minut, což naznačuje, že TikTok chce naučit své uživatele sledovat delší videa. Ta lze mj. lépe monetizovat.

@jercho1 Learning how to laugh with a clown on my show Finding Jericho🔥 next episode on my Tik Tok live Tuesday June 7th 9pm pst w/ @pearpop ♬ original sound – Jericho Mencke

Série přichází v době, kdy Tiktok zavádí nové nástroje, jež mají povzbudit tvůrce k živému vysílání. Minulý měsíc spustil například měsíční live předplatné pro tvůrce s více než 1000 sledujícími. Platící fanoušci dostanou speciální badge, vlastní emoji a chat exkluzivně pro předplatitele.

Na tvorbě show se podílela rovněž platforma Pearpop. Ta tvůrcům umožňuje „zpeněžit svůj vliv“ prostřednictvím challengí a brand sponzoringu.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píšu stručně a krátce, a to vůbec nejsem z Ostravy.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Influenceři

Reading Time: 17 min. čtení Kdo je MrBeast a proč rozdává stovky tisíc dolarů náhodným lidem?

Influenceři

Reading Time: 34 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno.

Sociální sítě

Reading Time: 6 min. čtení Dokážou zkazit den, umí zasáhnout citlivé místo, zranit a rozplakat. V některých případech dokonce naplňují skutkovou podstatu trestného činu. A přitom se jedná o způsob komunikace, na který si mnozí tvůrci na internetu a sociálních sítích už zvykli a berou ho jako nedílnou součást – hejty.