Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Sociální sítě

Infografika: Reels vs. TikTok

Reading Time: < 1 min. čtení Video vládne našim mobilům. Podívali jsme se na dvě nejoblíbenější aplikace, kde hraje video obsah prim, a trochu je mezi sebou porovnali. Tady jsou ta nejzajímavější čísla TikToku a Instagram Reels.

Infografika Reels vs TikTok

V infografice se dozvíte, jestli mají Češi raději TikTok nebo Reels, jaký je průměrný engagement obou aplikací, která z nich má více uživatelů, jaké je jejich věkové složení a mnoho dalšího.

infografika

Data jsme čerpali z volně přístupných informací (viz níže) a součástí infografiky je i náš vlastní průzkum na instagramovém profilu @Socialpark.


Zdroje dat:
@Socialpark
Datareportal.com
Wallaroomedia.com
Earthweb.com
Omnicoreagency.com
Blog.hootsuite.com
Timesofindia.indiatimes.com
Renolon.com
Uptech.team
Billiondollarboy.com
Financesonline.com

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.