Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Sociální sítě

Infografika: čísla aplikace BeReal, kterých se bojí i Meta

Reading Time: < 1 min. čtení Jak si vede appka, kterou začal kopírovat TikTok i Instagram? Kolik má měsíčně uživatelů, ve které zemi je nejoblíbenější a kdo ji stahuje nejvíce?

bereal infografika

Všechny sociální sítě jsou stejné. Snaží se naoko vylepšovat naši realitu a přimět nás si myslet, že můžeme žít dva životy (metaverse rulez). V BeReal si ale řekli, že na to půjdou jinak. Místo vyleštěných příspěvků nabízí každodenní „všednost“, místo vyladěných fotek jen dvě minuty na rychlé cvaknutí. Že je aplikace úspěšná, potvrzují ostatní appky, které ji čile kopírují. Jak BeReal funguje v číslech, na to se podívejte níže.

Infografika ke stažení zde.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.