Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Inspirace

Dávám lajk! Tentokrát podzimním novinkám Applu

Reading Time: 2 min. čtení Září tradičně patří sklizni ovoce a tak i naše tipy se nesou v jablečném duchu. Tady jsou novinky Apple, které zaujaly Eddie, Davida a Lukáše.

davam lajk zari

Snadné vyřezávání z fotek v iOS 16

Edita Vyorálková, influencer marketing

Tento měsíc dávám lajk novému updatu iOS 16, konkrétně jsem si oblíbila vyřezávání objektů z fotek přímo v galerii. Dřív k tomu byly potřeba další aplikace, ale teďka si při tvoření např. kreativních IG stories ušetříte několik kroků, protože si samolepku z vlastní fotky uděláte jedním kliknutím

Přechody v Apple Keynotes

David Mistrík, content creator & social media manager

Nejnovější technologické inovace Applu jsou běžně prezentovány na tzv. Keynotes. Vedle nejmodernějších technologií mě Apple vždy překvapí tím, jak dokonale celá prezentace vypadá. Moc dobře ví, že diváci milují přechody, a tak je celá zářijová prezentace protkána těmi nejpropracovanějšími přechody, které můžete spatřit. Mrkněte na sestřih zajímavých transitions a nechte se inspirovat.

Apple Watch Ultra

Lukáš Hvozdecký, copywriter

Apple konečně představil hodinky „pro drsňáky“. Apple Watch Ultra mají pouzdro z titanu, sklíčko ze safírového krystalu a vydrží 2,5 dne. Zatím jsem je viděl jen ve videu Petra Máry, ale mému dobíhání tramvají a dalším adrenalinovým sportům by určitě slušely. Navíc je na rozdíl od hardcore sportovních hodinek může člověk v klidu vzít i do společnosti.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píšu stručně a krátce, a to vůbec nejsem z Ostravy.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.