Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Inspirace

Lionel Messi boří Instagram. Jeho oslavná fotka má nejvíc lajků v historii

Reading Time: 4 min. čtení Argentinský fotbalista Lionel Messi nepřepisuje tabulky rekordů jen na hřišti. On je přepisuje i na Instagramu.

Fotbalový svět se v podvečerních nedělních hodinách otřásl v základech. A nemohl tomu věřit ani Elon Musk, který velkolepé a naprosto strhující finále mistrovství světa v Kataru sledoval přímo na místě ze své lóže. Argentina v něm totiž vybojovala cenné vítězství nad Francií, což znamenalo jediné – Lionel Messi konečně dosáhl na titul z nejslavnějšího fotbalového šampionátu světa. Teď se veze i na Instagramu.

V neděli večer (poté, co skončily bujaré oslavy hráčů v bílo-modrých dresech) sdílel Lionel Messi na svůj Instagram sérii fotek, kde nejen pózuje s kultovním pozlaceným pohárem, ale také se raduje se svým týmem, s nímž zdolal francouzský tým na penalty. Jeho příspěvek byl mezi lidmi natolik úspěšný, že nasbíral tolik lajků, že se stal druhým nejlajkovanějším postem na této síti. K tomuto momentu (20. prosince dopoledne) má přes 56,8 milionu srdíček.

UPDATE: Messi již vejce překonal a jeho fotka je tak nejlajkovanějším příspěvkem v historii.

Více má pouze obyčejná fotka vejce na bílém pozadí od účtu @world_record_egg, které byla od začátku vytvořena se záměrem stát se nejlajkovanějším instagramovým příspěvkem s ambicí zapsat se do Guinnessovy knihy rekordů. Aktuálně má asi 56,2 milionu srdíček, v době psaní tohoto článků tak na ní oslavující Lionel Messi ztrácí zhruba devět milionů lajků. Je ale velmi pravděpodobné, že tento rekord srovná, možná i předčí.

Zajímavé je, že nová série fotek tohoto šikovného Argentince, který už ve své profesionální fotbalové kariéře vyhrál vše, co se dalo, překonala i jiný instagramový příspěvek s tematikou nejpopulárnějšího sportu. Paradoxně na něm byl i samotný Lionel Messi. Jde totiž o fotku jeho úhlavního soka Cristiana Ronalda z Portugalska, který na svém účtu sdílel záběr, jak s kanonýrem pařížského klubu PSG hraje šachy na luxusním kufříku značky Louis Vuitton. Má 42 milionů srdíček.

Je evidentní, že se teď strhne souboj o to, kdo to nakonec urve. Momentum ale přeje pětatřicetiletému fotbalistovi v bílo-modrém, pro kterého byl nedělní večer tou nejzásadnější událostí v historii. Je totiž dost možné, že už si (ve svém věku) žádné fotbalové mistrovství světa nezahraje, tudíž by neměl šanci na titul mistra světa dosáhnout.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Články, které vznikly za podpory redakčního týmu nebo externích spolupracovníků.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.