Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Sociální sítě

Infografika: Nerudová vládne Instagramu, Pavel boduje na YouTube

Reading Time: < 1 min. čtení Prezidentské volby se rychle blíží a největší šanci na vítězství mají momentálně dva muži a jedna žena. Podívali jsme se, jak si oni a jejich týmy vedou na sociálních sítích.

Andrej Babiš má výhodu, že se v české politice i na sítích pohybuje nejdelší dobu. Má také neomezený rozpočet (naoko ohraničený snad jen zákonným limitem na kampaň, který je 40, respektive 50 milionů korun) a vlastní také největší česká média. Petr Pavel má za sebou velmi silný expertní tým a mladý kolektiv okolo Danuše Nerudové by to měl umět na sítích.

V naší infografice najdete nejzajímavější čísla a další statistiky.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Články, které vznikly za podpory redakčního týmu nebo externích spolupracovníků.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.