Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Britney deaktivovala svůj účet na Instagramu. Pošesté

Profil americké zpěvačky Britney Spears teď na Instagramu nenajdete. Již pošesté (a počtvrté za posledních pět měsíců) je totiž deaktivovaný. Proč se tak stalo, není jasné, fanoušci se však po posledním příspěvku zajímali, jestli má Britney přístup k účtu. Psala v něm totiž hezkou zprávu své mladší sestře, se kterou si nejsou právě blízké. Kauzu sledujeme a jakmile budou originální taneční kreace a fotky z pláží zpět, budeme vás informovat.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.