Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Co den, to tři novinky na Twitteru

novinky twitter

Sledovat všechny updaty, které Elon Musk tweetuje každý den o Twitteru na Twitteru, není lehké. Naposledy oznámil například: 1) na moderování obsahu se nic nezměnilo a úprk inzerentů je výsledkem tlaku aktivistů, 2) Twitter ztrácí 4 miliony dolarů denně, 3) brzy bude možná přidat k tweetům dlouhý text, čímž skončí „absurdita screenshotů z poznámkového bloku“.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.