Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Donald Trump oznámil spuštění vlastní sociální sítě

Poté, co bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa vyhodili snad ze všech významnějších sociálních sítí, rozhodl se, že založí sociální síť vlastní. Ta by měla nést název TRUTH social a pro vybrané uživatele, kteří dostanou pozvánku, by se měla otevřít již následující měsíc. Veřejně přístupná by pak dle dostupných informací měla být na jaře 2022.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 17 min. čtení Kdo je MrBeast a proč rozdává stovky tisíc dolarů náhodným lidem?

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Influenceři

Reading Time: 34 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno.

Sociální sítě

Reading Time: 6 min. čtení Dokážou zkazit den, umí zasáhnout citlivé místo, zranit a rozplakat. V některých případech dokonce naplňují skutkovou podstatu trestného činu. A přitom se jedná o způsob komunikace, na který si mnozí tvůrci na internetu a sociálních sítích už zvykli a berou ho jako nedílnou součást – hejty.