Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Elon Musk odblokoval Trumpovi účet na Twitteru

twitter

Elon Musk na Twitteru spustil anketu, kde nechal lidi hlasovat, jestli odblokovat účet bývalému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Ten byl zakázán minulým vedením kvůli kontroverzním výrokům v souvislosti s útokem jeho přívrženců na Kapitol USA z ledna roku 2020. V anketě hlasovalo přes 15 milionů lidí, pro bylo 51,8 procenta. Účet je tak obnoven, neznamená to ale, že se Trump vrátí – prý je spokojený na své sociální síti Truth Social.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.