Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Elon Musk prodal akcie na základě hlasování na Twitteru

Trust Elona Muska prodal akcie automobilky Tesla v objemu čtyři miliardy dolarů. Stalo se poté, co 3,6 milionu lidí hlasovalo v Twitter anketě, kde se Musk zeptal, zda by měl akcie prodat či ne a dodal, že se bude řídit výsledkem ankety, ať bude jakýkoli. Pro hlasovalo 56% lidí. Stanice BBC upozornila, že měl v plánu prodat část akcií už od září tohoto roku kvůli daním.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Baví mě vymýšlet, natáčet a zajímá mě, jak se spolu dorozumíváme.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 17 min. čtení Kdo je MrBeast a proč rozdává stovky tisíc dolarů náhodným lidem?

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Influenceři

Reading Time: 34 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno.

Sociální sítě

Reading Time: 6 min. čtení Dokážou zkazit den, umí zasáhnout citlivé místo, zranit a rozplakat. V některých případech dokonce naplňují skutkovou podstatu trestného činu. A přitom se jedná o způsob komunikace, na který si mnozí tvůrci na internetu a sociálních sítích už zvykli a berou ho jako nedílnou součást – hejty.