Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Hry ze Steamu v Teslách?

Možná už v srpnu se objeví první demo integrace steamu a infotainmentu Tesly. Prozradil to sám Musk na Twitteru. Znamenalo by to, že auta by se proměnila v herní konzole s více než 50 tisíci hrami včetně například Counter-Strike. V modelech S a X, kde běží CPU AMD Ryzen a GPU AMD RDNA-2 byste tak rozjeli třeba Cyberpunk 2077 (opět potvrzeno Elonem).

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 34 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Influenceři

Reading Time: 17 min. čtení Kdo je MrBeast a proč rozdává stovky tisíc dolarů náhodným lidem?