Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Ještě víc kontroly nad citlivým obsahem na Instagramu

Instagram nabídne uživatelům více možností, jak hlídat to, co vidí ve svém feedu, vyhledávání, Reels a na dalších místech. Mj. si budete moci zvolit ze tří stupňů podle toho, kolik „citlivého“ obsahu chcete vidět: More, Standard a Less. Přičemž „Více“ znamená méně restrikcí a tedy více odvážnějšího obsahu. Uživatelé do 18 let budou moci zvolit pouze Standard nebo Méně.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Influenceři

Reading Time: 17 min. čtení Kdo je MrBeast a proč rozdává stovky tisíc dolarů náhodným lidem?

Influenceři

Reading Time: 34 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno.

Sociální sítě

Reading Time: 6 min. čtení Dokážou zkazit den, umí zasáhnout citlivé místo, zranit a rozplakat. V některých případech dokonce naplňují skutkovou podstatu trestného činu. A přitom se jedná o způsob komunikace, na který si mnozí tvůrci na internetu a sociálních sítích už zvykli a berou ho jako nedílnou součást – hejty.