Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Mosseri naznačil, kam bude směřovat Instagram v 2023

Instagram dosáhl v minulém roce na 2 miliardy aktivních uživatelů měsíčně a zároveň trochu ztratil svoji tvář. Velká část funkcí je nepůvodních a převzatých nejčastěji z TikToku. Podle šéfa Adama Mosseriho jsou prioritami pro příští rok tyto body: 1) Inspirovat lidi, aby byli kreativní, 2) Pomáhat jim objevovat věci, které mají rádi, 3) Podporovat spojení mezi lidmi. Více zde.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.