Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

MrBeast překononal 100 milionů subscriberů na YouTube

Oznámil to přes formát Shorts a také na Twitteru. Na oslavu koupil ostrov a pozval na něj 100 lidí, kteří si o něj ve čtvrtek zasoutěží. Zároveň ubezpečil fanoušky, že je pořád starý dobrý MrBeast, který sám sobě nikdy nekoupí jachtu nebo lambo a jediné, co chce dělat, je točit nejlepší videa a pomoci co nejvíce lidem.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Influenceři

Reading Time: 10 min. čtení Vybrali jsme deset sportovních profilů, u kterých se zapotíte, ale zároveň najdete inspirativní obsah třeba z oblasti cestování a zdravého životního stylu.