Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

MrBeast zveřejnil své příjmy z TikToku. Je to ostuda

Pořádný shitstorm vlnu kritiky zažívá TikTok poté, co MrBeast a další tvůrci zveřejnili částky, které jim společnost posílá ze svého fondu na podporu tvůrců. Samotný MrBeast (32,6 milionu odběratelů, více než miliarda zhlédnutí) si tak za celou dobu přišel na necelých 15 tisíc dolarů (asi 320 tisíc korun).

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píšu stručně a krátce, a to vůbec nejsem z Ostravy.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 17 min. čtení Kdo je MrBeast a proč rozdává stovky tisíc dolarů náhodným lidem?

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Influenceři

Reading Time: 34 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno.

Sociální sítě

Reading Time: 6 min. čtení Dokážou zkazit den, umí zasáhnout citlivé místo, zranit a rozplakat. V některých případech dokonce naplňují skutkovou podstatu trestného činu. A přitom se jedná o způsob komunikace, na který si mnozí tvůrci na internetu a sociálních sítích už zvykli a berou ho jako nedílnou součást – hejty.