Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Připravte se, po Spotify přichází 2022 Recap Reel na IG

Po záplavě informací o tom, co hraje lidem do sluchátek, se teď blíží rekapitulace toho, co celý rok dělali. Instagram totiž spouští svůj 2022 Recap Reel. Využít můžete šablony od Bad Bunnyho, DJ Khaleda, rappera Badshaha nebo hvězdy Stranger Things Priah Fergusonové. Přidat lze až 14 fotek, ze kterých se automaticky vytvoří nové Reels. Možnost vytvoření by se vám měla v průběhu následujících dní objevit přímo v aplikaci.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.