Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Rusko od pondělí zablokuje Instagram

Ruský cenzurní úřad Roskomnadzor oznámil, že od 14. března zakazuje přístup svým 144 milionům obyvatel k síti Instagram. Ta je pro mnoho umělců, podniků i živnostníků klíčovým nástrojem propagace. Zároveň dochází k dalšímu omezování informací plynoucích do Ruska, 80 % ruských uživatelů totiž sleduje účty mimo svou zemi.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 17 min. čtení Kdo je MrBeast a proč rozdává stovky tisíc dolarů náhodným lidem?

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Influenceři

Reading Time: 34 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno.

Sociální sítě

Reading Time: 6 min. čtení Dokážou zkazit den, umí zasáhnout citlivé místo, zranit a rozplakat. V některých případech dokonce naplňují skutkovou podstatu trestného činu. A přitom se jedná o způsob komunikace, na který si mnozí tvůrci na internetu a sociálních sítích už zvykli a berou ho jako nedílnou součást – hejty.