Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Snapchat používá 347 milionů uživatelů denně

Dle reportu přidal Snapchat za druhý kvartál 15 milionů denních uživatelů. Růst zaznamenal především mimo Severní Ameriku a Evropu (+35 %), samotné Spojené státy a Kanada zaznamenaly pouze 4% růst. Průměrné tržby na uživatele jsou v Severní Americe 7,93 % (růst 8 %), ve zbytku světa mimo Evropu pouhých 0,96 % (pokles 11 %).

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.