Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Spotify změnilo díky Adele výchozí nastavení při přehrávání alb

Spotify naslouchá tvůrcům. Krátce po vydání nového alba zpěvačky Adele s názvem „30“ totiž změnilo výchozí nastavení při přehrávání alb. Nově při spuštění uslyšíte písničky v pořadí tak, jak jdou za sebou na albu. Možnost „shuffle“ ale stále můžete využít, když ji manuálně zapnete. Adele na svém Twitteru změnu ocenila a poděkovala Spotify za naslouchání. Vysvětlila také, proč je tento detail pro umělce tak důležitý.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Život je lepší s míčem u nohou.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 17 min. čtení Kdo je MrBeast a proč rozdává stovky tisíc dolarů náhodným lidem?

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Influenceři

Reading Time: 34 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno.

Sociální sítě

Reading Time: 6 min. čtení Dokážou zkazit den, umí zasáhnout citlivé místo, zranit a rozplakat. V některých případech dokonce naplňují skutkovou podstatu trestného činu. A přitom se jedná o způsob komunikace, na který si mnozí tvůrci na internetu a sociálních sítích už zvykli a berou ho jako nedílnou součást – hejty.