Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Telegram nabízí placenou verzi

Využít nárůst uživatelů z posledního roku (500 -> 700 milionů uživatelů měsíčně) se rozhodl Telegram. Představená verze předplatného (5 dolarů/měsíc) zahrnuje například možnost nahrávat až 4GB soubory, rychlejší stahování nebo zdvojnásobení všech limitů v aplikaci (např. 10 připnutých chatů, 1000 skupin a kanálů či 400 GIFů, jež lze uložit do oblíbených).

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Influenceři

Reading Time: 17 min. čtení Kdo je MrBeast a proč rozdává stovky tisíc dolarů náhodným lidem?

Influenceři

Reading Time: 34 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno.

Sociální sítě

Reading Time: 6 min. čtení Dokážou zkazit den, umí zasáhnout citlivé místo, zranit a rozplakat. V některých případech dokonce naplňují skutkovou podstatu trestného činu. A přitom se jedná o způsob komunikace, na který si mnozí tvůrci na internetu a sociálních sítích už zvykli a berou ho jako nedílnou součást – hejty.