Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

TikTok bude součástí multimediálního systému Mercedesu

V Mercedes-Benz se toho nebojí a zařádí aplikaci Tiktok přímo do svého multimediálního systému MBUX. Stane se tak u Mercedesu třídy E, který bude na trhu od podzimu. Updatovaná verze MBUX systému umožní řidičům sledovat TikTok ve chvíli, kdy bude vůz zaparkovaný. Zařazení TikToku ukazuje, jak je čínský trh pro automobilku důležitý. A proč právě TikTok? Jak říká CEO Mercedes-Benz Ola Källenius, je to vysoce relevantní. „Nezapomínejme, že průměrný věk majitele třídy S v Číně je kolem 40 let a méně.“

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.