Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

TikTok buduje vlastní dodavatelský řetězec po vzoru Amazonu

amazon vs tiktok

Ta sociální síť pro děti, kterou spousta boomerů nebere vážně, plánuje vybudovat vlastní distribuční centra. Vyplývá to z inzerátů na pracovní pozice, kdy hledá tucet kandidátů, například manažera logistiky pro globální centrum v Seattlu. Mnozí prodejci už na TikToku zažili své dny slávy, kdy jim uživatelé vykoupili zásoby výrobku, který právě trendoval. TikTok by se tak od prodeje reklamy mohl posunout i do byznysu, kde dosud vládl jediný král: Amazon.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.