Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

TikTok chce nabídnout USA přístup do svých algoritmů

Čínská sociální síť nechá americkou společnost Oracle prozkoumat své vnitřnosti. Jsou za tím obavy ze zákazu, který by odstřihl 138 milionů amerických uživatelů měsíčně. Již od prosince platí zákaz instalování TikToku na telefony vlastněné státem, zároveň byl schválen návrh zákona, který po velkých sociálních sítích požaduje větší transparentnost jejich dat a systému, mj. s ohledem na soukromí uživatelů.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.