Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

TikTok sosá z telefonů uživatelů hromady dat

Aktualne.cz upozornilo na analýzu australské společnosti Internet 2.0, podle níž začne TikTok po spuštění mapovat ostatní programy, jež na telefonu běží, jednou za hodinu zjišťuje pomocí GPS polohu telefonu a zajímá se i o název připojených wi-fi sítí. Dále zjišťuje sériová čísla telefonu, monitoruje obsah schránky používané ke kopírování textu, má přístup ke kalendáři a ke všem položkám, které si v něm uživatel uložil. Pokouší se také dostat ke kontaktům, kde jsou uložené údaje o přátelích či známých.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.