Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Twitter přidává u placené verze nové funkce

Twitter spustil svou placenou verzi s názvem Twitter Blue (2,99 USD měsíčně) letos v červnu, dostupnost však byla omezená pouze pro kanadské a australské uživatele iOS. Tento týden by se funkce měla rozšířit také na Android zařízení, a to nejen v rámci Kanady a Austrálie, ale také USA a Nového Zélandu. Nově také přibyde možnost zrušit nahrávání tweetu nebo články bez reklam. Všechny výhody Twitter Blue najdete na odkazu 👉

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Život je lepší s míčem u nohou.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.