Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Twitter přijímá přihlášky do Innovators Awards

Až do 31. října mohou digitální agentury přihlásit své práce do soutěže Innovators Awards od Twitteru. Nejlepší počiny se budou vyhlašovat v kategoriích Best Launch Campaign, Best Connect Campaign, Best Conversion Campaign, Best Social Impact Campaign a Innovator of the Year. Přihlásit se mohou pouze firmy s kancelářemi v USA, Kanadě, Mexiku, Velké Británii, Španělsku, Francii, Singapuru, Austrálii, SAE, Německu, Jižní Africe a Indii.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Influenceři

Reading Time: 17 min. čtení Kdo je MrBeast a proč rozdává stovky tisíc dolarů náhodným lidem?

Influenceři

Reading Time: 34 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno.

Sociální sítě

Reading Time: 6 min. čtení Dokážou zkazit den, umí zasáhnout citlivé místo, zranit a rozplakat. V některých případech dokonce naplňují skutkovou podstatu trestného činu. A přitom se jedná o způsob komunikace, na který si mnozí tvůrci na internetu a sociálních sítích už zvykli a berou ho jako nedílnou součást – hejty.