Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Válka chatbotů: Google představil svého Barda

Vylepšit své vyhledávání a nezůstat pozadu s aktuálním trendem umělé inteligence chce Google pomocí konverzačního nástroje Bard. Představil jej samotný CEO společnosti Alphabet Sundar Pichar, který zároveň připustil, že požadavky uživatelů se mění. Často chtějí rychlé odpovědi na faktické otázky, ale také hlubší poznatky a názory na složitější témata, kde neexistuje jediná správná odpověď. Bard by měl být k dispozici veřejnosti během několika týdnů.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Píši, tedy jsem.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Influenceři

Reading Time: 10 min. čtení Vybrali jsme deset sportovních profilů, u kterých se zapotíte, ale zároveň najdete inspirativní obsah třeba z oblasti cestování a zdravého životního stylu.