Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Vysadíme jeden strom za každou fotku mazlíčka

Výzvu umístila na svůj profil společnost Plant A Tree Co. Využila k tomu novou samolepku ve stories – “Vlastní”. Story bylo online pouhých 10 minut, ale společnost rychle pochopila, že by nedokázala dodržet svůj slib, takže výzvu raději smazala. Smazání story ale nic nevyřešilo, samolepka zůstala stále funkční, a tak se výzva šířila dál, až se samolepka objevila na více než 4 milionech stories. Plant A Tree Co. se k situaci postavilo čelem – uznalo „chybu“ a nyní založilo finanční sbírku, ve které požádalo Instagram o pomoc, aby společně vysadili 4 miliony stromů.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Život je lepší s míčem u nohou.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.