Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

Vysadíme jeden strom za každou fotku mazlíčka

Výzvu umístila na svůj profil společnost Plant A Tree Co. Využila k tomu novou samolepku ve stories – “Vlastní”. Story bylo online pouhých 10 minut, ale společnost rychle pochopila, že by nedokázala dodržet svůj slib, takže výzvu raději smazala. Smazání story ale nic nevyřešilo, samolepka zůstala stále funkční, a tak se výzva šířila dál, až se samolepka objevila na více než 4 milionech stories. Plant A Tree Co. se k situaci postavilo čelem – uznalo „chybu“ a nyní založilo finanční sbírku, ve které požádalo Instagram o pomoc, aby společně vysadili 4 miliony stromů.

Již jsi hlasoval(a)!
Autor článku

Život je lepší s míčem u nohou.

Soundcloud

Spotify

Přečti si CLICKBAIT v nové židli

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 17 min. čtení Kdo je MrBeast a proč rozdává stovky tisíc dolarů náhodným lidem?

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Influenceři

Reading Time: 34 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno.

Sociální sítě

Reading Time: 6 min. čtení Dokážou zkazit den, umí zasáhnout citlivé místo, zranit a rozplakat. V některých případech dokonce naplňují skutkovou podstatu trestného činu. A přitom se jedná o způsob komunikace, na který si mnozí tvůrci na internetu a sociálních sítích už zvykli a berou ho jako nedílnou součást – hejty.