Zůstaňme ve spojení

Co pro vás můžeme najít?

ClickbaitClickbait

A vy víte, co je dneska za den?

Mám takovou teorii, že lidi jsou jako dni v týdnu. Třeba jako pondělí, všichni je známe, protože je šikanujeme a nesnášíme, ale není tak úplně jasné, že jsou původem všeho zla. Ano, stojí trochu za prd a nikdo se s nimi dobrovolně nebaví, ale jsou i horší. Podle mě to jsou lidi jako úterý. Tváří se nenápadně, a přitom to jsou záludní šmejdi. Úterý je den, kdy se konají třídní schůzky a na který vás objednají na kolonoskopii. Jestli někdy začne jaderná válka, tak v úterý.

Abych to vzal z druhého konce, pátek, to jsou takoví frajírci, s kterými chce každý kamarádit a může se zbláznit, aby se k nim dostal na mejdan. Ale dost často zjistíte, když jich pár poznáte, že tyhle primadony jsou taková navoněná bída. Jasně, v porovnání s úterým jsou naprosto v pohodě. Ale rozhodně to nejsou ty legendy, které jsme z nich udělali.

Pro lidi jako středa mám svým způsobem slabost. Nikam to nechtějí dotáhnout, protože ví, že to nikam nedotáhnou, a nakonec to fakt nikam nedotáhnou. Prostě pohoda. Víkend je samostatná kategorie, sobota a neděle jsou jako dva policajti, z nichž jeden je hodný a druhý zlý, a asi tušíte, kdo je kdo. Teda neděle není úplně zlá, to by bylo nefér tvrdit, ale vy víte, že to s vámi nemyslí dobře a že bude následovat průser. Konkrétně pondělí a v závěsu úterý.

Ještě se vrátím ke čtvrtku. To je vyklidněný frajer, který si jede to svoje, a ví, že nemusí soutěžit o lacinou popularitu. A jak se pomalu blíží čtyřdenní pracovní týden, tak taky přichází jeho chvíle. Čtvrtku se někdy říká “malý pátek”, ale ve skutečnosti je to “malá sobota”. Královna týdne. A kdyby si to s někým chtěla rozdat (rozumíme si, jde o metaforické vyjádření romantického vztahu), tak jedině se čtvrtkem. Skoro bych zapomněl, proč vám to píšu. Sobota je podle posledních dat vůbec nejhorší den, kdy byste něco měli postovat na sociální sítě. A čtvrtek je nejhorší z pracovních dnů.

Čtvrtek a sobota, dva dny, které nejlíp prožijete v reálu. Ale nečekejte sdílení a lajky.

Co na to AI?

Muž se cítil jako čtvrtek. Rána pro něj byla utrpením a nikdy se mu nepodařilo vstát z postele včas. Vždycky chodil pozdě do práce a jeho šéf se na něj neustále zle díval. Muž měl pocit, že uvízl ve vyjetých kolejích. Nudil se svým životem a měl pocit, že se jen tak plouží životem. Jednoho dne muž potkal ženu, která se cítila jako sobota. Vždycky vstávala brzy a byla plná energie. Vždycky byla venku a objevovala svět. Muže to k ní okamžitě přitahovalo. Měl pocit, že s ní může být sám sebou. Muž a žena spolu začali chodit a byli velmi šťastní. Muž měl konečně pocit, že žije. Když byl s ní, dny utíkaly jako voda. Vždycky se těšil, až ji uvidí, a rád poslouchal její smích. Muž věděl, že se zamiloval do ženy, která se cítila jako sobota. Chtěl s ní trávit každý den. Chtěl se vedle ní každé ráno probouzet a každý večer usínat v jejím náručí. Muž požádal ženu o ruku a ona řekla ano. Vzali se a byli velmi šťastní. Muž měl konečně pocit, že k ní patří. Našel své místo na světě.

(Text vygeneroval jazykový model GPT-3 na webu OpenAI, převzato zcela beze změn. Úkol zněl: “napiš povídku o muži, který si připadal jako čtvrtek, a zamiloval se do ženy, která si připadala jako sobota”).

Již jsi hlasoval(a)!
Avatar photo
Autor článku

Mohlo by se vám líbit

Influenceři

Reading Time: 35 min. čtení Přinášíme ultimátní přehled největších “českých” influencerů. Kdo je na prvním místě a kolik sledujících je potřeba na TOP 10? Tady je 30 jmen, která potřebujete znát. Pravidelně aktualizováno (18. 1. 2023)

Sociální sítě

Reading Time: 16 min. čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Sociální sítě

Reading Time: 10 min. čtení Instagram patří s jednou miliardou uživatelů k nejoblíbenějším sociálním sítím na světě. Koho tito uživatelé sledují úplně nejraději?

Marketing

Reading Time: 3 min. čtení Tvořit obsah pro zábavu je ušlechtilé. V životě každého tvůrce ale přijde moment, kdy si řekne, že by na tom, co dělá, mohl i vydělávat.